KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894196
nr 1289 4196
Oidentifierad konstnär. Omkring sekelskiftet 1900, monogramsignerad GM. Olja på pannå, 64x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:40:53
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr